JAK "TO" PROBÍHÁ

RozeSZnění není koupel ve vodě, ale koupel v tónech,zvucích a vibracích z používaných nástrojů, které  prochází každou buňkou vašeho těla. Krátkou ukázku najdete ZDE

Na začátku Zvukové koupele vám navodím příjemnou náladu pomocí vonných esencí a vánku. Vůně jsou pro práci důležité a navozují pocit bezpečí.

Pak přichází na řadu seznámení s nástroji. Někdo se chce seznámit předem, někdo se zase nechá rád překvapit. Je to na každém. 

Následná hodina je pro každého lehce jiná, ale všichni se shodují na pocitu absolutního "vypnutí", relaxace, klidu a míru v duši. I když to zní celé jako klišé, v dnešní době je každá minuta takového čistého míru a klidu více než potřebná. Promlouvají k vám postupně nástroje jako je velký šamanský buben, tibetská mísa, kalimba, koshi, můj hlas, ruce ( ruce jako nástroj, nedotýkám se), makové paličky...

Mohou se  také vyplavit emoce. Milé i nemilé, vše k tomu patří. Smích, pláč a nebo prosté NIC, vše je naprosto v pořádku. 

RozeSZnění probíhá u vás doma, po skončení tak můžete dál v klidu rozjímat a už se nerozptylovat jízdou MHD, autem či chůzí davem. To za vás udělám já:)